Fanliga

Witaj!

Fanliga to gra internetowa, w której zarządzasz wirtualnym klubem, rywalizując z innymi graczami. Pomysłodawcą jest portal hockey.pl, który przez kilka sezonów organizował tę zabawę w oparciu o Polską Ligę Hokeja na Lodzie.

W przygotowaniu: Piłka Nożna, Siatkówka, Hokej na Lodzie, Skoki Narciarskie. Zanim gra zostanie wznowiona, demonstrujemy przykładową rywalizację.

Przykład rywalizacji w Siatkówce.

Kolejka 1

Spotkania
Fachowcy - Kurek Fan Club2 - 3
Chrobry Głogów - Zryw Sanok1 - 3
Leon - Volleyball Masters0 - 3
Hanys Pszów - Stal Nysa1 - 3
Stocznia - Debesciaki0 - 3
Fanligowiec - Black & White3 - 1
Skra - Igła KK0 - 3
Szybkie Trzy - Karpaty Krosno0 - 3
Harnasie Tychy - Awaria HC3 - 0
Legia Warszawa - Susel Wodolejs3 - 1
Czarni - Veteran Sanok3 - 2
Roman - Resoviak3 - 1
Chester Fans - Polonia3 - 1
Pasy - Warmia3 - 1
Team Red - Stal Mielec3 - 1
Resovia - Siatkomaniak1 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno13307559
2Debesciaki13307561
3Igła KK13307967
4Harnasie Tychy13308478
5Volleyball Masters13308175
6Pasy13319981
7Chester Fans133110084
8Roman13319883
9Fanligowiec133110289
10Siatkomaniak133110292
11Team Red1331105100
12Legia Warszawa133110298
13Zryw Sanok133110197
14Stal Nysa13319491
15Kurek Fan Club1232123120
16Czarni1232114116
17Veteran Sanok1123116114
18Fachowcy1123120123
19Hanys Pszów10139194
20Susel Wodolejs101398102
21Chrobry Głogów101397101
22Stal Mielec1013100105
23Resovia101392102
24Black & White101389102
25Resoviak10138398
26Polonia101384100
27Warmia10138199
28Awaria HC10037884
29Leon10037581
30Skra10036779
31Stocznia10036175
32Szybkie Trzy10035975

Kolejka 2

Spotkania
Volleyball Masters - Resoviak3 - 1
Karpaty Krosno - Leon3 - 0
Susel Wodolejs - Siatkomaniak1 - 3
Debesciaki - Warmia3 - 0
Igła KK - Veteran Sanok3 - 1
Hanys Pszów - Kurek Fan Club3 - 1
Legia Warszawa - Chester Fans2 - 3
Stal Mielec - Stal Nysa3 - 0
Skra - Roman3 - 0
Zryw Sanok - Resovia1 - 3
Fanligowiec - Harnasie Tychy3 - 2
Stocznia - Fachowcy1 - 3
Szybkie Trzy - Black & White3 - 1
Team Red - Polonia3 - 1
Chrobry Głogów - Awaria HC2 - 3
Czarni - Pasy3 - 2
#ZespółMPKTWP+-
1Karpaty Krosno2660152123
2Debesciaki2660153130
3Igła KK2661180166
4Volleyball Masters2661180169
5Siatkomaniak2662203186
6Team Red2662207195
7Chester Fans2563217205
8Fanligowiec2563222212
9Czarni2464242240
10Harnasie Tychy2453207198
11Pasy2454223209
12Fachowcy2454223211
13Legia Warszawa2454223215
14Stal Mielec2343177168
15Zryw Sanok2344193191
16Hanys Pszów2344195194
17Resovia2344186194
18Skra2333142136
19Roman2334155158
20Stal Nysa2334157168
21Szybkie Trzy2334159173
22Kurek Fan Club2245223224
23Awaria HC2235202203
24Veteran Sanok2136215215
25Chrobry Głogów2136216225
26Susel Wodolejs2026192203
27Black & White2026187202
28Resoviak2026177197
29Polonia2026179202
30Warmia2016150177
31Stocznia2016149178
32Leon2006139158

Kolejka 3

Spotkania
Zryw Sanok - Susel Wodolejs1 - 3
Chrobry Głogów - Skra3 - 1
Stal Mielec - Veteran Sanok3 - 2
Kurek Fan Club - Leon2 - 3
Chester Fans - Debesciaki3 - 0
Harnasie Tychy - Stal Nysa3 - 0
Stocznia - Warmia2 - 3
Team Red - Black & White1 - 3
Resovia - Siatkomaniak3 - 1
Resoviak - Roman3 - 0
Hanys Pszów - Awaria HC3 - 1
Volleyball Masters - Fachowcy0 - 3
Polonia - Szybkie Trzy0 - 3
Fanligowiec - Pasy2 - 3
Karpaty Krosno - Igła KK1 - 3
Legia Warszawa - Czarni0 - 3
#ZespółMPKTWP+-
1Igła KK3992281258
2Chester Fans3893296275
3Czarni3794321313
4Harnasie Tychy3783282257
5Fachowcy3784298274
6Karpaty Krosno3673244224
7Debesciaki3663223209
8Pasy3686342318
9Fanligowiec3686331331
10Siatkomaniak3675299284
11Team Red3675304298
12Hanys Pszów3675295292
13Resovia3675284290
14Volleyball Masters3664243244
15Szybkie Trzy3664238246
16Stal Mielec3575304292
17Chrobry Głogów3467317318
18Legia Warszawa3457296294
19Resoviak3356253259
20Kurek Fan Club3368330338
21Susel Wodolejs3357286286
22Black & White3357290299
23Zryw Sanok3357276285
24Skra3346235237
25Roman3337217234
26Stal Nysa3337216243
27Veteran Sanok3259339342
28Awaria HC3248300303
29Warmia3248268293
30Leon3238253265
31Stocznia3139265296
32Polonia3029252281